O nás

Zajistíme zábavu pro ty nejmenší

Kdo jsme

     Již od roku 1996 se staráme o zábavu v obchodních centrech a dlouhodobě jsme jedničkou na českém trhu. Díky spolupráci s těmi nejlepšími světovými dodavateli houpadel můžeme našim zákazníkům nabídnout kvalitu i řešení, které je jim šité přímo na míru.

       A nejsou to pouze houpadla. Naší specializací jsou celé zábavní ostrůvky a koutky, které rozzáří oči nejmladších při každé návštěvě. Právě technická řešení na klíč jsou důvodem, proč se k nám zákazníci stále vracejí a proč se v obchodních centrech rodiče s dětmi nikdy nenudí.

       V našem týmu naleznete nejen zkušené techniky a manažery, ale také architekty a designéry, kteří vás realizací vašeho projektu provedou od začátku až do konce. Naše houpadla jsou originální s moderním designem, provozem ověřená a bezpečná!


Ať už jste malé centrum nebo metropolitní multiplex, máme přesně to, co potřebujete! Že by to mohl říci každý? Ano, ale my nejsme jako jiní. Houpadla, která provozujeme posbírala desítky prestižních ocenění na odborných veletrzích IAAPA.


A co víc? Stojí za námi stovky spokojených zákazníků, z nichž někteří jsou s námi po celou dobu naší houpadlové jízdy.

Jak pracujeme

Prohlédněte si video

Co o nás řekli…

S houpadly jsme spokojeni my i naši malí návštěvníci. Vzájemná spolupráce, komunikace i servis jsou vždy bezproblémové.

Šárka Thérová
Specialty leasing manager